Atvejų analizė

Svetainė www.juruvilkas.lt

2014 metų balandžio mėnesi į mus kreipėsi klientas, kuris pageidavo top 3 pozicijų savo svetainėi pagal svarbiausius jo verslui raktažodžius. Prieš pradedant darbus, kliento pageidaujami raktažodžiai buvo nuo 53 iki 18 užimamų pozicijų google paieškos sistemoje.
Po svetainės optimizavimo ir iškėlimo buvo pasiektos pirmos vietos pagal tris raktažodžius, aktualiausius klientui: „žvejybinės kelionės", „žvejyba Norvegijoje" ir „žūklė Norvegijoje". Žemiau pamatysite keletą pavyzdžių su svetainės pozicijų pokyčiais.


Svetainės iškėlimas pagal raktažodį „žvejybinės kelionės"
Prieš pradedant optimizavimo darbus 2014 m. balandžio viduryje, klientai, pagal raktažodį „žvejybinės kelionės" užėmė 18 google paieškos sistemos vietą. Per mėnesį laiko, nuo pradėtų optimizavimo darbų, tinklapis pasiekė 3 vietą ir jau tų pačių metų liepos pradžioje klientai buvo pirmoje pozicijoje. Iš pateikto grafiko galima pamtyti, kad ši pozicija ir toliau išliko nepakitusi.

raktazodziu-iskelimas pirma vieta

Svetainės iškėlimas pagal raktažodį „žvejyba Norvegijoje"
Šis raktažodis yra konkurencingesnis šioje nišoje todėl užėmė daugiau laiko pasiekti pageidaujamą rezultatą – top 1. Kaip matome pavyzdyje, klientai 2014 m. balandžio viduryje buvo tik 53 google paieškos sitemos vietoje. Po dviejų mėnesių jie jau pasiekė 5 vietą ir užtikrintai laikėsi iki lapkričio mėnesio. Lapkričio pradžioje buvo pasiekti užsibrėžti rezultatai – top 1 vieta, kuri, kaip matyti, ir toliau stabiliai laikėsi.

raktazodziu-iskelimas pirma vieta

Svetainės iškėlimas pagal raktažodį „žūklė Norvegijoje"
2014 m. balandžio mėnesį, svetainė buvo 43 pozicijoje. Jau po dviejų mėnesių klientas pasiekė 4 vietą. Tų pačių metų liepos mėnesį svetainė pakilo į top 2 ir ten laikėsi iki lapkričio pradžios. Lapkričio viduryje klientas pasiekė rezultatą - top 1.

seo-raktazodziu-iskelimas3

 ________________________________________________________________________________

Svetainė www.kaipnumestisvoriolt.lt

Tinklapis buvo sukurtas 2012 metų pradžioje su visiškai nauju domenu. Šiuo metu svetainė yra lyderis pagal populiariausias užklausas lieknėjimo nišoje. Štai keletas pavyzdžių su svetainės pozicijomis. 

Pagal populiariausią užklausą "kaip numesti svorio" svetainė yra 2 vietoje ir aplenkė visas kitas svetaines, kurios buvo google top 10 daugelį metų. Per 4 mėnesius nuo pradėtų optimizavimo darbų tinklapis pasiekė top 10 pagal patį konkurencingiausią raktažodį. Šiuo metu svetainė stabiliai laikosi antroje vietoje, bet kaip rodo grafikas artimiausiu metu bus pasiekta pirmoji vieta.

seo tyrimai

Kiti raktažodžiai su mažesne konkurencija pasiekė pirmas vietas daug greičiau. "Kefyro dieta" pasiekė pirmąją vietą per kelis mėnesius ir dabar atneša nuolatinį lankytojų srautą.  Kaip matoma pavyzdyje, svetainei yra svarbu ne tik paeiškos vieta, bet ir tai kaip svetainė atrodo paieškos rezultatuose. Tinklapio išsiskyrimas paieškos rezultatuose pritraukia papildomų lankytojų padidinant paspaudimo procentą. Jeigu norite, kad Jūsų svetainė taip pat išsiskirtų iš konkurentų - kreipkitės į mus.

 

Vėliau pateiksime daugiau svetainės iškėlimo pavyzdžių.


Norite gauti vidinio SEO optimizavimo darbų sąrašą?
taip ne
Įrašyk el. paštą kur atsiųsti sąrašą.