Garantuojame profesionalų požiūrį į atliekamą darbą.

Mes surasime geriausią sprendimą išreklamuoti Jūsų prekę ar paslaugą.

  • Reklaminės kampanijos tikslų nustatymas;
  • Reklaminės kampanijos strategijos vystymas ir įgyvendinimas;
  • Paslaugos/prekės pristatymas į rinką;
  • Pardavimų skatinimas ir optimizavimas;
  • Akcijų pritaikymas;
  • Reklamos biudžeto kaštų optimizavimas;
  • Reklamos pritaikymas skirtingoms rinkoms, auditorijoms, lokacijoms, laikui ir kita.

Jūsų pageidavimu galime sukurti Adwords paskyrą, kuri priklausys tik Jums, todėl galėsite patogiu Jums laiku stebėti reklamos eigą, biudžeto panaudojimą, paspaudimų kainas bei kitą svarbią informaciją. Tokiu būdu Jūs galėsite atsiskaityti tiesiogiai su Google be jokių tarpininkų.

Išanalizavus kliento paslaugų ar prekių specifiką atliekame raktažodžių tyrimą, kuris nustatys geriausius ir efektyviausius raktažodžius pagal dažniausias ir tiksliausias vartotojų užklausas. Optimizuojame klientų reklaminius tekstus arba pasiūlome savo. Paleidus reklamą stebime kampanijos eigą, optimizuojame turinį ir išlaidas. Rengiame reklaminės kampanijos ataskaitas, išanalizuojame ir pateikiame su paaiškinimais ir išvadomis.

Su Google Adwords pagalba padėsime Jums parduoti savo paslaugas ar prekes užsienio rinkose. Tai yra pigiausias būdas surasti naujų klientų arba verslo kontaktų.

Kodėl yra geriau kreiptis į Adwords profesionalus, o ne kurti reklaminę kampaniją pačiam? Todėl, kad Adwords yra sudėtingas algoritmas, kuris reikalauja specifinių žinių, nuo kurių priklauso ne tik reklamos efektyvumas, bet ir reklamos kaina. Kaina už lankytojų paspaudimus tiesiogiai priklauso nuo efektyvios Adwords kampanijos sukūrimo. Garantuojame, kad mes panaudosime reklamos biudžetą daug efektyviau, negu žmogus neišmanantis šio darbo specifikos.

Taip pat skaitykite: