Greitas SEO Startas el.parduotuvėms

“Greitas SEO startas” tai karantino sąlygoms adaptuotas elektroninių parduotuvių optimizavimo pasiūlymas, greitiems SEO rezultatams gauti.

Šis pasiūlymas skiriasi nuo standartinių SEO planų, tačiau yra ypatingas palankiomis sąlygomis verslui, užtikrinant 100% visų veiksmų skaidrumą kaip ir mūsų pagrindiniuose SEO planuose.

*Pasiūlymo sąlygos bus pateiktos užpildžiusiems užklausos formą.

Greitas SEO startas

Kam skirtas

“Greitas SEO startas” skirtas elektroniniam verslui, kuriam, kaip neretai juokaujama, reikia rezultatų “vakar”. Mes norėtume padėti visiems, tačiau šis SEO planas bus efektyvus tik tiems, kas atitinka tam tikrus kriterijus. Užpildykite formą žemiau ir mes atsakysime visiems susidomėjusiems.

Kokių rezultatų galima pasiekti

Lyginant su įprastu SEO rezultatų periodu ( 3-6 mėnesiai ), mūsų praktikoje yra nemažai pavyzdžių, kai norimi rezultatai pasiekiami per labai trumpą laiką: 20-30 dienų.

parduotuviu seo rezultatai

seo rezultatai

Operatyvi pagalba

Jeigu jūsų verslui reikia pagalbos su el. parduotuve galime operatyviai ją suteikti:

  • paleisti el. parduotuvę;
  • ištaisyti klaidas;
  • atlikti pakeitimus ar atnaujinimus.

Mes galime atlikti pakeitimus (programuoti) tokioms turinio valdymo sistemoms kaip: WordPress, Joomla, Prestashop, CMS Made Simple.

Komunikacija karantino metu

Šiuo specialiuoju laikotarpiu klientų informavimas apie pakeitimus gali būti labai aktualus ir prioritetinis klausimas. Mes galime sukurti ir įgyvendinti tinkamus lankytojų pranešimus.

Konsultacijos

Konsultuojame klausimais dėl el. prekybos.

Jeigu jums reikia pagalbos dėl el. prekybos karantino sąlygomis, susisiekite su mumis.