kiek laiko uztrunka seoŠis klausimas užduodamas pakankamai dažnai, todėl verta į jį atsakyti maksimaliai išsamiai ir atvirai. Užduokite sau klausimą, “ar interneto lankytojų ir paieškos sistemos akimis jūsų svetainė verta būti aukščiau, t. y. būti labiau matoma?” Net jeigu jūsų atsakymas buvo “Taip”, tai nereiškia, kad turima svetainė gali nukeliauti į TOP’us per naktį.

Santrauka

Šiame straipsnyje pažvelgsite į pagrindinius reitingavimo faktorius, nuo kurių priklauso kada svetainė gali pasiekti numatytų rezultatų. Perskaitę sužinosite į kokius tipus

programavimo paslaugos

Joomla ir Wordpress programavimo paslaugos

- Dizaino atnaujinimas ir korekcijos

- Turinio valdymo sistemos (TVS) atnaujinimas

- Klaidų taisymas (CSS ir PHP)

Rekomendacijos iš pirmų rankų. Google duoda keletą rekomendacijų verslininkams, kurie renkasi SEO agentūrą.

Svarbus momentas, Google atstovas oficialiai paminėjo, kad tinklapio savininkas, turėtų tikėtis pirmų pozityvių rezultatų nuo 4 iki 12 mėnesių laikotarpyje.

svetainiu-testavimas206Sudaryti pirmą įspūdį yra labai svarbu, jei norite, kad lankytojas jūsų svetainėje užsibūtų, galbūt prisiregistruotų, įsigytų jūsų siūlomų prekių ar tiesiog perskaitytų straipsnį. Šiame straipsnyje susipažinsite su lankytojų įspūdžio analize naudojant pirmo įspūdžio/"mamos" testą, kuris padės suprasti, kaip lankytojai reaguoja į jūsų svetainę.

Kaip veikia pirmojo įspūdžio testas?

mamos-testas200Trys pirmosios sekundės tinklalapyje – lemtingas laikas, per kurį galite arba priversti lankytoją likti ir naršyti toliau, arba išeiti lauk. Maždaug tiek turite laiko dėmesio prikaustymui. Vien pagal kelias sekundes trunkantį pirmąjį žvilgsnį į paveiksliukus, spalvas, išdėstymą, pagrindines naudojamas frazes žmonės susidaro bendrą įspūdį apie visa svetainę. Ir dažniausiai pirmoji patirtis mažai tepasikeičia per tolimesnį naršymą.

Trijų sekundžių arba "mamos" testas