DUK SEO

 

SEOreklamaadwords  Kas yra SEO? seo optimizavimas  

SEO – angliškai Search Engine Optimization.  Lietuviškai – optimizavimas paieškos sistemoms. SEO tikslas − iškelti svetainę į pirmąjį paieškos dešimtuką pagal pasirinktą raktažodį. Pavyzdžiui, Jūsų įmonė teikia vertimo paslaugas, tačiau esamos svetainės lankomumas yra mažas. Šiuo atveju Jūsų svetainės lankomumo rezultatus pagerintų SEO optimizavimo paslauga, t. y. panaudojant tam tikrus raktinius žodžius (vertimo paslaugos, vertimai ir pan.) paieškos sistema „Google“ iškeltų Jūsų svetainę į pirmąsias vietas.

 

SEOreklamaadwords  Kada reikia daryti SEO svetainės optimizavimą?

Geriausiai suplanuoti svetainės optimizavimą iš anksto, t. y. prieš ją kuriant. Taip būtų pasiektas maksimalus optimizavimo lygis ir tai turėtų labai didelės įtakos „Google“ paieškos reitingui.

 

SEOreklamaadwords  Ar galima daryti SEO svetainės optimizavimą jau veikiančiai svetainei?

Taip, norint pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemoje ir didesnio svetainės lankomumo , atliekamas vidinis svetainės optimizavimas. SEO vidinis optimizavimas − ilgalaikė investicija į svetainės reklamą internete.

 

SEOreklamaadwords  Nuo ko reikia pradėti SEO?

Prieš optimizuodami svetainę, išsikelkite konkrečius tikslus. Vienas iš tikslų gali būti pritraukti klientų pagal pasirinktą vieną ar kelis raktažodžius. Taip pat reikia apsispręsti dėl planuojamų išlaidų, nes nuo to priklausys galimas optimizavimo lygis ir tai, kokių rezultatų pasieksite. Labai svarbus žingsnis − raktažodžių paieška ir analizė. Pagal pasirinktus raktažodžius atliekamas vidinis svetainės optimizavimas.

 

SEOreklamaadwords  Kuo skiriasi vidinis ir išorinis svetainės optimizavimas?

Vidinis svetainės optimizavimas − darbas su svetainės vidine struktūra, kad paieškos sistema galėtų greičiau ir tinkamai indeksuoti Jūsų svetainę. Tai turės įtakos svetainės reitingui.

Išorinis optimizavimas − darbas svetainės autoritetui pakelti. Kuo didesnis svetainės autoritetas, tuo geresnis bus jos reitingas paieškos sistemoje.

 

SEOreklamaadwords  Kiek laiko užtrunka optimizuoti svetainę?

Vidinis svetainės optimizavimas atliekamas per vieną dieną. Išorinis − nuo 1 mėn. ir gali būti pratęstas tiek, kiek klientas pageidauja.

 

SEOreklamaadwords  Ar kiekvieną svetainę galima optimizuoti?

Taip, kiekviena svetainė gali būti optimizuota.

 

SEOreklamaadwords  Kaip sužinoti, ar svetainė tinkamai optimizuota?

Kreipkitės į mus, mes nemokamai įvertinsime Jūsų svetainės optimizavimo lygį.

 

SEOreklamaadwords  Kiek kainuoja SEO?

Kaina priklauso nuo kliento pageidavimų, konkurentų lygio ir jų optimizavimo bei daugelio kitų veiksnių, todėl kaina skaičiuojama individualiai pagal kliento poreikius. Minimalaus paslaugų paketo kaina − 110 Lt. Daugiau info apie kainas rasite čia.

 

SEOreklamaadwords  Kuo skiriasi klientų pritraukimas naudojant AdWords reklamą nuo SEO?

AdWords reklama leidžia pritraukti klientus nuo pat pirmos reklaminės kampanijos sukūrimo dienos ir yra tęsiama tol, kol klientas pageidauja. AdWords reklama apmokama už klientų paspaudimus ir reklamos parodymus. Kuo daugiau Jūs sutinkate mokėti už paspaudimus, tuo aukščiau ir dažniau bus rodoma Jūsų reklamą, tačiau ji efektyvi tik tol, kol apmokama. Naudojant SEO yra priešingai.

 

SEO − ilgalaikė investicija, siekiant pritraukti lankytojus natūraliu būdu, nemokant už paspaudimus. Tai reiškia, kad lankytojai galės rasti svetainę, įvedę raktažodį į paieškos langelį. Net vieną kartą atlikus vidinį svetainės optimizavimą, efektas bus ilgalaikis.

 

SEOreklamaadwords  Skaitykite čia apie tai kaip padidinti svetainės lankomumą .

 

Bookmark and Share